ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Balkaya Tour Taşımacılık olarak öğrenci taşımacılığını yıllar süren tecrübemizle yürütmekte olup, eğitim hayatını sürdüren bu gençlerimizin okullarına güvenli, kaliteli ve sağlıklı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Her öğrenci kardeşimizi kendi kardeşimiz; oğlumuz, kızımız olarak görüp ulaşımlarında
onlara Balkaya Tour samimiyetini her geçen gün göstermekteyiz.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Balkaya Tour olarak personel taşımacılığını yıllar süren tecrübemizle yürütmekte olup, iş hayatını sürdüren bu çalışanlarımızın iş yerlerine güvenli, kaliteli ve sağlıklı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Her çalışan kardeşimizi kendi kardeşimiz; olarak görüp ulaşımlarında onlara Balkaya Tour samimiyetini her geçen gün göstermekteyiz.

SEYEHAT,GEZİ VE TUR HİZMETLERİ

Balkaya Tour olarak yıllar süren taşıma ve ulaşım hizmet sektöründeki tecrübemizi; gezi ve tur seyehati hizmetimizle birleştirerek siz değerli müşterimizin memnuniyetini sağlarken aynı zamanda yeni yerler ve ülkemizin o güzel yerleşimlerine sizleri güvenle ulaştırmak bizleri mutlu etmektedir.


Her hafta sonu Abant, Taraklı, Göynük, Uludağ, Acarlar Longozu, Uludağ ve Mudurnu turlarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.

HAVALİMANI VIP HİZMETLERİ

Balkaya Tour olarak yeni bir hizmeti hayata geçirmekte olup; yıllar süren öğrenci ve personel taşımacılığındaki tecrübesini yeni bir sektöre aktarmaktadır.


Havalimanı VIP hizmet anlayışını ön planda tutup kişi sayısına göre araç sağlama imkanı bulunmaktadır.

Balkaya Tour ; evden havalimanına - havalimanından evinize sağlıklı hızlı ve güvenli bir ulaşım imkanı sağlamaktan mutluluk duyuyor.

VIP hizmetimizle havalimanına ulaşım sağlarken hem kaliteden hem de zamandan ödün vermeyeceksiniz.

Tek kişi ulaşımda bile imkan sağlarken ; eğer birden çok kişi olan yolcularımız için araç yolcu sayılarından bazıları aşağıda gösterilmiştir.